Anasayfa » Sosyal Medya » Kwai Hesap Silme Linki (Gerçek Yöntem)

Kwai Hesap Silme Linki (Gerçek Yöntem)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Kwai hesap silme linki konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimiz Kwai hesap silme linki konusunda Gerçek cevabı veriyor. Aynı zamanda Kwai hesap kapatma, Kwai hesap silme nasıl yapılır? Başlıklarında da farklı bilgiler veriyor.

TikTok ’un diğer dişli rakiplerinden bir tanesi olan Kwai uygulamasının merkezi Çin ’dir. Günlük 200 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Kwai ’de takipçi kitlesi kazanarak ve videolar paylaşarak influencer olabilirsiniz. Harika bir platform olan Kwai tahmin edilebileceği üzere herkesin dikkatini çekmiyor olabilir. Bu yüzden Kwai hesap silme linki konusunda yardıma ihtiyacı olan kişiler bu içeriğimiz sayesinde Gerçek cevabı alır. Kwai ’yi kullanmaktan vazgeçmek için bir çok neden sıralanabilir.

Kwai Hesap Silme Linki

Kwai Hesap Silme Linki

Kwai ’yi kaldırmadan önce tüm kişisel verilerinizi Kwai uygulamasından silmeyi unutmayınız. Platformun e – posta adresinize, hesap şifrenize ve videolarınıza aynı zamanda telefon numaranıza sahip olduğunu bilmelisiniz. Kwai bunlar için güvenlik sağlar fakat uygulamadan hesabınızı silmeden önce kişisel verilerinizi uygulamadan temizleyiniz.

Kwai ’de hesabınızı silebilmek için 8 hızlı adımı aşağıda paylaştık. iPhone, Android ve iPad cihazlar için geçerli olan Kwai hesap kapatma adımlarını aşağıdan takip edin.

Kwai uygulamasını açın ve sağ alttaki profil sekmesine tıklayın. Sol üstte yer alan ayarlar bölümüne girin. Geri Bildirim ve Yardım butonuna tıklayın. En alttaki Sorun Bildir seçeneğine tıklayın. Sayfanın altında yer alan Hesap Sil butonuna tıklayın. Açılan sayfadan hesap silme nedeninizi seçin ve Hesabımı Sil deyin. Açılır mesaj üzerinden Anladım butonuna tıklayın. Emin misin? Sorusuna Eminim diyerek işlemi sonlandırın.

Ve hesabınız artık Kwai ’den tamamen silinsin. Kwai hesap silme işlemleri için yapmanız gereken adımlar tam olarak bu kadar. Hesabınızı kapattıktan sonra uygulamanın giriş sayfasına yönlendirileceksiniz. Başarıyla tamamlanan hesap silme işlemi sonrasında Kwai uygulamasını telefonunuzdan tamamen kaldırabilirsiniz.

Kwai Hesap Kurtarma

Kwai platformunda kapattığınız hesabı geri açmak istiyorsanız 72 saat süreniz var. Eğer 72 saat içerisinde kapattığınız hesaba geri giriş yaparsanız hesabınızda Güncelden oturum açabilir duruma gelirsiniz. 72 saat sonrasında giriş yaptığınız hesaplarınız artık Kwai uygulamasından tamamen silinmiş olur.

Kwai Nedir?

Kwai, TikTok ’a benzer alt yapıyla kullanıcılarına video izleme şansı sunmaktadır. Kwai uygulamasını kullanarak eğlenceli videolar, komik içerikler veya üzgün videolar izleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz hesabınızı çeşitli videolarla süsleyerek takipçiler kazanabilir ve Kwai ’nin verdiği görevler sayesinde hesabınızdaki bakiyeyi banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Sosyal medya kategorisine de bakın.

İçeriği Oyla

Yorum yapın