Anasayfa » Genel » “Kraven the Hunter” Filminden İlk Fragman Geldi!

“Kraven the Hunter” Filminden İlk Fragman Geldi!

Aaron Taylor-Johnson ’ın başrolde olduğu “Kraven the Hunter” filminden ilk fragman yayınlandı!

Sony ’nin Güncel çizgi roman uyarlaması “Kraven the Hunter” filminden ilk fragman sonunda paylaşıldı. Yılın merakla beklenen filmlerinden biri olan “Kraven the Hunter” Ekim ayında seyirci ile buluşacak. Aaron Taylor-Johnson ’ın başrolde olduğu filmde oyuncuya Russell Crowe, Ariana DeBose, Christopher Abbott, Alessandro Nivola ve Fred Hechinger gibi adlar eşlik ediyor.

Filmde, Rus muhacir Sergei Kravinoff Aaron Taylor-Johnson, dünyanın en büyük avcısı olduğunu ispatlama vazifesine çıkıyor. 

Altını çizmek gereken bir mevzu var ki “Kraven the Hunter”, Marvel çizgi romanlarında görünmesine karşın resmi Marvel Sinematik Evren ’in bir parçası değil. Sony Pictures’ın Örümcek-Adam lisanslı uyuşmasındaki şahsiyetlerden biri. Ancak “Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok” filminden sonra her türlü bir araya büyü artık olası gibi. 

Avi Arad ve Matt Tolmach‘ın imalciliğini üstlendiği filmin senaryosunu Arkası Marcum, Matt Holloway ve Richard Wenk kaleme aldı. “Kraven the Hunter” filminin rejisör koltuğunda ise J.C. Chandor var.

İçeriği Oyla

Yorum yapın