Anasayfa » Genel » Keep3rV1 (KP3R) nedir?

Keep3rV1 (KP3R) nedir?

Keep3rV1 (KP3R) ağı, ilgili tüm taraflar için bir teşvik mekanizmasıyla birlikte, kendileri için görevler yapmak üzere “Keeper”lar arayan iş ilanlarını verenler için bir “iş eşleştirme” ağı olarak tanımlanabilir. Bu çerçevede Keep3rV1 (KP3R)’e dair detaylar heyecanla araştırılıyor. Peki, Keep3rV1 (KP3R) nedir? Detaylar haberimizde…

Keep3rV1 (KP3R) nedir?

Keep3rV1 (KP3R) Nedir?

Keep3rV1 (KP3R) yaratıcısı Andre Cronje tarafından yazılan bir Twitter gönderisi olmak üzere küçük başlangıçları olmuştur. Bu alanda kazanılan itibar sayesinde (Cronje’un ilk projesi YFI, sadece 2 ayda piyasa değeri olarak 0 USD’den 300 USD’ye yükselmiş ve mevcut DeFi dalgasını doğurmuş), çoğu kişi Cronje’un KP3R tokenını Uniswap’ta listelenir listelenmez satın alarak dokunduğu her şeyin altına dönüştüğünü ve böylece “kıyak” olduğunu söylemiştir. Lansmanın hemen ardından, KP3R fiyatları dakikada yaklaşık 1 ABD Doları oranında yükselmiştir.

Keep3rV1 (KP3R), dışarıdan geliştirme operasyonlarına kaynak sağlaması gereken projeler ile bu gerekli hizmetleri sağlayabilenler arasındaki koordinasyonu kolaylaştırmak için tasarlanmış merkezi olmayan bir platformdur. Proje özünde, merkezi olmayan finans protokolleri gibi iş ilanları ile Keepers olarak bilinen iş uygulayıcıları arasındaki etkileşimi kolaylaştıran bir iş panosu olarak hizmet eder. Keepers tarafından gerçekleştirilen görevler, zincir üzerindeki işlemleri göndermek ve çağırmaktan zincir dışı karmaşık işlemleri tamamlamaya kadar uzanır. Keep3rV1, yönetişim ve Keepers’a ödül sağlamak için bir ERC-20 tokenı olan KP3R’yi kullanmaktadır.

Proje ilk olarak 22 Ekim 2020’de duyurulmuştur. Ethereum ana ağında beta modunda 28 Ekim 2020’de başlatılmıştır.

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın