Anasayfa » Genel » İzlerken korkudan titreyeceğiniz Çığlık 6 filminin ilk fragmanı yayınlandı

İzlerken korkudan titreyeceğiniz Çığlık 6 filminin ilk fragmanı yayınlandı

Çığlık 5 filminin devam filmi (Çığlık 6 ), Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett tarafından yönetilen ve James Vanderbilt ve Guy Busick tarafından yazılan, orijinal yazar ve yaratıcı Kevin Williamson’ın baş yapımcı olarak geri döndüğü Amerikan slasher filmidir. Çığlık film serisinin altıncı filmi ve Çığlık’ın (2023) doğrudan devamı olacak. 

Çığlık 6’nın ilk fragmanı, uzun süredir gönüllerde taht, paçalarda ıslaklık kurmuş serinin hayranlarına yeni filmden ürkütücü bir ön bakış sunuyor. Fragmana göre Ghostface, New York’ta terör estirmeye, hatta terör hükümdarlığı kurmaya hazırlanıyor.

ÇIĞLIK 6 FİLMİ 2023’TE SİNEMALARDA !

Son Hayalet Maskeli cinayetlerinin ardından, hayatta kalan dört kişi Woodsboro’yu geride bırakır ve yeni bir sayfa açar. Çığlık 6’da, Melissa Barrera (“Sam Carpenter”), Jasmin Savoy Brown (“Mindy Meeks-Martin”), Mason Gooding (“Chad Meeks-Martin”), Jenna Ortega (“Tara Carpenter”), Hayden Panettiere (“Kirby) Reed”) ve Courteney Cox (“Gale Weathers”), Jack Champion, Henry Czerny, Liana Liberato, Dermot Mulroney, Devyn Nekoda, Tony Revolori, Josh Segarra ve Samara Weaving ile birlikte serideki rollerine geri dönüyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın