Anasayfa » Rehber » Iphone Wifi Şifresi Paylaşma Nasıl Yapılır(2023)

Iphone Wifi Şifresi Paylaşma Nasıl Yapılır(2023)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Iphone Wifi Şifresi Paylaşma konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli Iphone Wifi Şifresi Paylaşma konusunda Gerçek cevabı verdik. Aynı zamanda iPhone WiFi şifresi öğrenme, iPhone wifi şifre paylaşımı,iPhone wifi karekod PAYLAŞMA başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

iphone telefonunuz ile nasıl şifresiz bir şekilde wifi paylaşacağınızı öğrenmek istiyorsanız Gerçek yerdesiniz karekod ile veya direkt şifreyi öğrebilirsiniz.

iPhone NFC Açma Makalemizi İnceleyin.

Iphone Wifi Şifresi PaylaşmaIphone Wifi Şifresi Paylaşma

Iphone Wifi Şifresi Paylaşma

İlk Olarak iphone Telefonunuzda Ayarlar Bölümüne Giriniz “Wi-Fi” Seçeneğine Basın. Paylaşmak Istediğiniz Ağı Seçip Üstüne Basın. “Ağ Ayarları Bölümünde Ağ Paylaşımı Seçeneğine Basın. “Ağ Paylaşımı” ekranında, “Paylaş” seçeneğini tıklayın. İstediğiniz cihazları seçin ve “Paylaş” düğmesine dokunun.

Bu adımları takip ederek, iPhone cihazınızdan WiFi şifresini başka bir cihazla paylaşabilirsiniz.

Iphone Servis Yok Hatası Çözümü İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.

Not: Bu özellik, sadece iOS 11 veya daha Güncel sürümlerde mevcuttur.

iPhone WiFi Şifresi Öğrenme

İlk Olarak iphone Telefonunuzda Ayarlar Bölümüne Giriniz “Wi-Fi” Seçeneğine Basın. Paylaşmak Istediğiniz Ağı Seçip Üstüne Basın. “Ağ Ayarları Bölümünde Ağ Paylaşımı Seçeneğine Basın. “Ağ Paylaşımı” ekranında, “WiFi Şifresi” seçeneğine dokunun. ve Ağ Şifresi Karşınızda.

iPhone Wifi Karekod Paylaşma

İlk Olarak iphone Telefonunuzda Ayarlar Bölümüne Giriniz “Wi-Fi” Seçeneğine Basın. Paylaşmak Istediğiniz Ağı Seçip Üstüne Basın. “Ağ Ayarları Bölümünde Ağ Paylaşımı Seçeneğine Basın. “Ağ Paylaşımı” ekranında, “Karekod Paylaşımı” seçeneğine dokunun.

Bu adımları takip ederek, iPhone cihazınızdaki WiFi karekodunu görebilir ve bu karekodu başka bir cihazla paylaşabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın