Anasayfa » Rehber » Iphone Servis Yok Hatası (Çözümü 2023)

Iphone Servis Yok Hatası (Çözümü 2023)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Iphone Servis Yok Hatası konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Iphone Servis Yok Hatası konusunda Gerçek cevabı verdik. Aynı zamanda Vodafone Servis Yok iphone, Yurtdışı İphone Servis Yok, Iphone Servis Yok Hatası Tamiri başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

IPhone ’unuzla ilgili sorunu mu yaşıyorsunuz ve korkunç “Servis Yok” hatasını mı alıyorsunuz Hemen Sizler İçin En Güncel Çözüme Makalemizde Yer Verdik…

Iphone Servis Yok HatasıIphone Servis Yok Hatası

Iphone Servis Yok Hatası Çözümü

İlk Yöntem Olarak Sizlere Önerimiz Telefonu Uçak Moduna Alınız 10 Saniye Bekleyiniz Ve Uçak Modundan Çıkartıp 30 Saniye Bekleyiniz Eğer Sorun Gitmediyse İkinci Yöntemi Deneyebilirsiniz.

İkinci Yöntem Olarak İse Sim Kartınızı Çıkartınız Peçete İle Siliniz ve Tekrar Takınız Eğer yine Olmadı İse Telefonu Güncelden Başlatmayı Deneyebilirsiniz.

Iphone Servis Yok Hatası Tamiri

Kapsama Alanınızı Kontrol Edin – Hizmet kapsamında olan bir yerde olduğunuzdan emin olun. Değilse, kapsama alanınızın olduğu bir yere gidin ve tekrar deneyin. Aygıtınızı Güncelden Başlatın – Kırmızı kaydırıcı görünene kadar “uyku/uyanma” düğmesini basılı tutup ardından kaydırarak iPhone ’unuzu Güncelden başlatmayı deneyin. Tekrar açmadan önce cihazınızın tamamen kapanmasını bekleyin Güncelleme Operatör Ayarlarınız – Uçak modu ağ ayarlarınızı sıfırlar, bu da bazen “Servis Yok” hatasını düzeltmeye yardımcı olur. Ayarlar -> Genel ->Hakkında bölümüne gidin ve operatör ayarları için bir Güncelleme olup olmadığını kontrol edin Ağ Ayarlarını Sıfırla – Bu, tüm ağ ayarlarınızı fabrika varsayılanlarına geri döndürecektir, bu nedenle tekrar girmek zorunda kalmamak için tüm Wi-Fi şifrelerinizi kaydettiğinizden emin olun. Bunu yapmak için Ayarlar -> Genel ->Sıfırla–> Ağ Ayarlarını Sıfırla ’ya gidin Operatörünüzle İletişime Geçin – Her şey başarısız olursa, operatörünüzün müşteri hizmetleri hattıyla iletişime geçin; sorunu gidermeye yardımcı olabilir veya bir teknisyen gönderebilirler

Iphone Servis Yok Hatası Nedir?

Eğer Telefonunuzda Servis Yok Hatası Alıyor İseniz Büyük İhtimal Sim Kartınızda Problem Vardır Veya Telefonunuzda Bir Sıkıntı Olabilir.

SIM Kart takılı Servis Yok iphone

Eğer Sim Kartı Takılı Servis Yok iphone Sorununu Yaşıyor İseniz Telefonunuzu Güncelden Başlatmayı Deneyebilirsiniz.

Yurtdışı İphone Servis Yok

Eğer Yurt Dışı İphone Servis Yok Sorununu Yaşıyor İseniz yurtdışı telefon servis yok Öncelikle İmei Sorgusu Yapıp Telefonunuzun Kullanım Süresinin Mevcut Olduğunu Buraya Tıklayarak İmei Sorgu Yapabilirsiniz.

Vodafone Servis Yok iphone

Vodafone Servis Yok iphone Sorununda Sorun Bazen Operatörde Olmayabilir Lütfen Yukarıda Vermiş Olduğumuz Adımları Deneyiniz.

iphone nfc açma yazımızı okuyunuz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın