Anasayfa » Genel » Hazır Limit Veren Uygulamalar (Güncel Bilgiler)

Hazır Limit Veren Uygulamalar (Güncel Bilgiler)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde hazır limit veren uygulamalar konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize hazır limit veren uygulamalar konusunda Gerçek cevabı verdik. Aynı zamanda hazır limitli uygulamalar, hazır limit uygulamaları, hazır limitli kartlar, hazır limitli alışveriş siteleri başlıklarında da farklı bilgiler sunduk.

Son günlerde hazır limitine karşın bir çok site ve uygulama kampanya yapmakta. Kullanıcıları için farklı kampanyalar ile hizmet sunan uygulamalar ve alışveriş siteleri hazır limitlerle kullanıcılarının herhangi bir para ödemeden alışveriş yapabilmesine olanak sağlıyor. Hazır limitli alışveriş siteleri veya hazır limitli uygulamalar olarak bilinen tüm detaylı bilgilendirmeleri sizlere aşağıda araştırma yaparak Gerçek bir şekilde cevaplandırdık.

Hazır Limit Veren Uygulamalar

Hazır Limit Ne Demek?

Hazır limit herhangi bir uygulamayı kullanmadan önce veya kullandıktan sonra oluşan skora göre tanımlanan acil ihtiyaç kredisidir. Başvuru yaparak skorunuza göre size özel hazır limit tanımlanmaktadır. Bu hazır limit bazı kullanıcılarda 100 TL iken bazı kullanıcılarda 10.000 TL ’ye kadar çıkıyor. Kullanmadığınız sürece hazır limitiniz her zaman uygulamada askıda duruyor. İhtiyacınız olduğu anda kredi kartınızdan ödeme yapmak yerine hazır limitinizle ödeme yaparak ürünlere sahip olabilirsiniz.

Hazır Limit Nasıl Kullanılır?

Hazır limitin bulunduğu uygulamaya göre kullanabileceğiniz alan sayısı farklı olacaktır. Fakat hazır limitin kullanılabildiği internet siteleri ve alışveriş yerleri genel olarak Migros, Macro Center, Hepsiburada gibi siteler oluyor. Şimdi al sonra öde mantığıyla çalışan bu sitelerde herhangi bir nakite ihtiyaç duymadan hazır limitinizle tüm ürünlere sahip olabiliyorsunuz.

Hazır Limit Veren Uygulamalar

Hazır limit veren uygulamalar arasında en popüler olanları ve en çok kullanılanları sizlere aşağıda listeledik.

Paycell Hazır LimitMigrosMacro CenterHepsiburadaOldubilColendi

Bu uygulamalar arasında en popüler olanlarıysa Colendi, Paycell hazır limit ve Hepsiburada ’dır. İnternet sitelerini ziyaret ederek hazır limitler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Paycell Hazır Limit Nasıl Yükseltilir?

Paycell hazır limit, Turkcell hat kullanım süresi ve diğer etkenlerle direkt olarak alakalıdır. Turkcell ile ortaklaşa sunulan Paycell Hazır limiti yükseltmek istiyorsanız Turkcell bayilerine gitmeniz gerekmektedir. Bayiye gittiğinizde görevliye kimlik ve adres bilgilerinizi teyit ettirmeniz gerekir. Bayiye gittikten sonra tüm işlemlerinizi tamamlamış olmanız sonrası 3 gün boyunca teyit onay süresi olacaktır. 3 gün geçtikten sonra da hazır limitiniz üst miktarlara çıkartıldığında SMS ile telefonunuza bilgi gelecektir.

Paycell Hazır Limit Nerelerde Geçerli?

Paycell uygulaması olan hazır limit Paycell logosu olan her anlaşmalı üye iş yerinde geçerlidir. Mobil uygulamalarda, web sitelerinde ve diğer bir çok yerde Paycell hazır limiti kullanabilirsiniz. Hatta SHELL akaryakıt istasyonlarında bile hazır limitinizi kullanabilme avantajına sahipsiniz. Bununla birlikte Paycell hazır limitin en çok kullanıldığı yer ZUBİZU uygulamasıdır.

Hepsiburada Hazır Limit Nasıl Kullanılır?

Hepsiburada hazır limit uygulamasını sadece Hepsiburada ’da kullanabilirsiniz. Hemen al sonra öde seçeneğiyle ödeme yaptığınızda bakiGüncelz olmasa bile hepsiburada ödemelerini hazır limitinizle kolayca ödeyebiliyorsunuz.

Hepsibay Cüzdanım ’a giriş yapın, ödeme adımına gelin ve 10.000 TL ’ye varan hazır limite sahip olun. Almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin. Ödemeyi hepsiburada hazır limitiniz üzerinden yapın. Hazır limitinizi kullanabilmeniz için hesabınıza tanımlı kredi kartı & banka kartı olması gerekmektedir.

Allah Rızası İçin Borç Para Verenler adlı içeriğimize göz atmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın