Anasayfa » Genel » Green Card Fotoğrafı Sakallı Olur Mu? (Gerçek Cevap)

Green Card Fotoğrafı Sakallı Olur Mu? (Gerçek Cevap)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Green Card resmi sakallı olur mu? Sualini almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize Green Card resmi sakallı olur mu? Sualinin Gerçek yanıtını verdik. Aynı zamanda Green Card resmi ayarlama, Green Card resim hakimiyet, Green Card resim misalleri başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Green Card çekiliş alımlarının açılmasıyla beraber Google ’da insanlar tarafından birden fazla araştırma, sual ve destek arzı yer almaya başladı. Green Card çekilişi için en ehemmiyetli ve en alıngan noktalardan bir tanesi olan resim mevzusu için erkeklerdeki en büyük sual; ‘ ’Green Card resmi sakallı olur mu? Suali olarak ön tasarıya çıkmakta. Bu içeriğimiz sizlere bu mevzu hakkında en ayrıntılı bilgiyi sunuyor.

Green Card Resmi Sakallı Olur Mu?

Green Card Resmi Sakallı Olur Mu?

Green Card resminiz suratınızın her yeri gözüküyor koşuluyla sakallı olabilir. Başka Bir Deyişle Green Card resminde sakalınızın olması, müracaatı yasaklamıyor. Green Card resmi sürüklemek / sürükletmek için sakallarınızı kestirmenize gerek yoktur.

Green Card Müracaat Resim Ebadı Nedir?

Green Card müracaatı için kabul edilen resim ebadı 2 inç x 2 inç biçimindedir. 2 inç x 2 inç ’den daha düşük veya büyük olan resimleri müracaat için kullanamazsınız. Şayet daha büyük veya daha minik bir resim ile müracaat yaparsanız müracaat etiniz geçersiz sayılacak ve negatif sonuçlanacaktır. Bu surattan Green Card resim çekiminde dikkat faktörüz gereken resim ebadının 2 inç x 2 inç olmasıdır.

Green Card Müracaat Resminde Arka Tasarı Nasıl Olmalı?

Resimlerinizi karışık veya arka tasarıyı çok pis olacak biçimde sürükletmemelisiniz. Resimleriniz Green Card müracaatı için olabildiğince sade ve pak bir arka tasarıya sahip olmalıdır. Aynı zamanda resim arka tasarısının beyaz olması ek avantaj sağlayacaktır. Beyaz renge sahip olmayan arka tasarılı resimlerinizin müracaatı yalanlanacaktır. Bu surattan sürüklettiğiniz resimlerinizin arka tasarısının salt surette beyaz bir arka tasarıya sahip olması gerekir.

Green Card Müracaatı Nereden Yapılır?

Green Card müracaatlarını Electronic Diversity Visa Program üzerinden yapabilirsiniz. Harici veya değişik bir link / irtibat paketi vs. bu cins vasıtalarla Green Card ’a müracaat yapabilmenizin olanağı yoktur. Şayet karşınıza Electronic Diversity Visa Programı internet sitesi haricinde bir sayfa çıkıyorsa o sayfadan dağılınız ve orijinal siteye giderek müracaatınızı meselesiz bir biçimde bitiriniz.

Green Card Kimlere Verilir?

Green Card başka bir deyişle Türkçe ismiyle yeşil kart, Amerika Birleşik Devletleri yurttaşı olmayan bireylere verilmektedir. Amerika Birleşik Devletleri yurttaşı olmayan eş ve 21 yaşında altındaki bekar çocuklara verilen Green Card onlar için ömür boyu oturma ve çalışma izni hakkını tanımaktadır. Kısaca Green Card ile beraber Amerika Birleşik Devletleri ’nde daimi oturma izni almış olursunuz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın