Anasayfa » Genel » Gizem Bağdaçiçek kimdir? Onlyfans Gizem Bağdaçiçek kaç yaşında?

Gizem Bağdaçiçek kimdir? Onlyfans Gizem Bağdaçiçek kaç yaşında?

Güzelliği ve paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen sosyal medya fenomeni ve Onlyfans modeli Gizem Bağdaçiçek, Fenerbahçeli futbolcu Bruma’nın mesajlarını ifşa etmesiyle gündeme gelmişti. Bu çerçevede Gizem Bağdaçiçek’in kim olduğu büyük bir merakla araştırılıyor. Peki, Gizem Bağdaçiçek kimdir? Onlyfans Gizem Bağdaçiçek kaç yaşında?

Gizem Bağdaçiçek kimdir? Onlyfans Gizem Bağdaçiçek kaç yaşında?

ONLYFANS GİZEM BAĞDAÇİÇEK KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Bigo Live platformlarında yayınladığı videolar ile adını duyuran Gizem Bağdaçiçek, güzelliğiyle ve danslarıyla adından söz ettiriyor.Fenerbahçeli futbolcu Bruma ile yaşananlardan sonra adından söz ettiren Gizem Bağdaçiçek, 1992 doğumludur.

Kilosu: 51

Boyu: 1,70

Yaşı: 29

Yaşadığı yer: İstanbul

Memleketi: Erzurum- Bulgaristan

Twitter’da gündem olan Bağdaçiçek, “Gizem Bağdaçiçek Mağdurları” adlı hesap ile adından söz ettiriyor. Gizem Bağdaçiçek ’in kendisine uygunsuz fotoğraf göndermesi için ödeme yaptığını söyleyen bir kişinin ünlü fenomene 80 dolar ödeme yaptığı ortaya çıktı. Fakat bu kişinin ödeme yaptıktan sonra fotoğraf alamadığı söylenerek dolandırıldığı iddia edildi.  Gizem Bağdaçiçek’in bu şekilde toplam 22 bin dolar para kazandığı iddia ediliyor. 

İçeriği Oyla

Yorum yapın