Anasayfa » Genel » FTX Borsası Battı Mı? İflas Mı Etti?

FTX Borsası Battı Mı? İflas Mı Etti?

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde FTX borsası battı mı? Sorusunu almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize FTX borsası battı mı? Sorusunun Gerçek cevabını verdik. Aynı zamanda FTX iflas mı etti, FTX borsası son dakika, FTX borsası Twitter başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Dünya ’nın en popüler ve en büyük borsalarından bir tanesi olan FTX borsası her geçen gün ayrı bir skandalla Güncel güne uyanıyor. FTX hakkında internette birden fazla bilgi bulunuyor ve bu bilgilerin bir çoğu FTX borsasının batacağı konusunda yönlendirmeleri içeriyor. Bugün Güncel gelen haberlere göre FTX hakkındaki son durum netleşmiş oldu.

FTX battı mı

FTX Borsası Battı Mı?

Dünya ’nın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan FTX iflas ettiğini az önce duyurdu.

Duyurusunu Twitter üzerinden veren FTX aşağıdaki notlarla duyuruyu tüm halk ile paylaşmış oldu.

Press Release pic.twitter.com/rgxq3QSBqm

— FTX (@FTX_Official) November 11, 2023

FTX Borsası Son Dakika

Binance tarafından satın alınacak olan FTX borsası son anda yapılan Güncel Binance duyurusuyla birlikte Binance ’ın FTX ’i satın almaktan vazgeçmesiyle epey bir sarsıldı. Binance, FTX kripto para borsası için şu açıklamalarda bulundu; “Başlangıçta umudumuz, FTX müşterilerine likidite sağlamada destek olabilmekti, ancak sorunlar bizim kontrolümüzün veya yardım etme kabiliyetimizin ötesinde” dedi.

FTX ’e ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Emtia Vadeli İşlem Sözleşmeleri Komisyonu (CFTC) tarafından inceleme kararı verilmişti.

FTX ’in Sahibi Kim?

FTX borsasının sahibi Sam Brankman – Fried ’tir.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın