Anasayfa » Genel » Eskişehir Organize Sanayi Bölgesine Nasıl Giderim

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesine Nasıl Giderim

Eskişehir, ulaşım açısından şehir dışından ulaşımı kolay ve gezmesi kolay Anadolu şehirlerinden biridir. Haritadaki tüm büyük şehirlerin merkezinde yer alan şehre ulaşım oldukça kolay. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesine Nasıl Giderim sorusu bu nedenle cevaplanması kolaydır. En önemlisi şehir merkezinden bir yere ulaşım son derece kolaylaşmıştır. Tramvay, otobüs ve dolmuşlarla seyahat etmek çok kolaydır. Ulaşım kolay olduğu için konum bulmada da sıkıntı yaşanmamaktadır.

Organize Sanayi Eskişehir Nerede

Organize Sanayi Eskişehir nerede yer alır? Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi, İsmail Kanat Bulvarı üzerinde yer almaktadır. Merkeze çok yakın olmasa da çevresinde pek çok firmaya ait ofis bulunur. Göral, Tuncay Plastik, Saf Yem, tarım makinaları gibi ofisler ve marketler yer almaktadır.

Eskişehir Organize Sanayiye Nasıl Giderim

Eskişehir Organize Sanayiye Nasıl Giderim diye sorulduğunda tek bir cevap vardır. 6S otobüsleri Eskişehir OSB ’den geçerler. Bunun dışında taksi, yayan ve araba ile ulaşım Gerçekleştirilebilmektedir. Eskişehir ’e Türkiye ’nin her yerinden ulaşmak çok kolay olduğu gibi Eskişehir içi bir yerden başka bir yere gitmek de oldukça kolaydır. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi, Orhan Erdem Bulvarı üzerinden 4 dakika ve 105. Cadde üzerinden 38 dakika yürüme mesafesine sahiptir.

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı otobüslere binebilirsiniz.

6S Odunpazarı 57S Kanlıpınar

Eskişehir OSB Başkanı Kim

Eskişehir OSB merak edildiği kadar Eskişehir OSB başkanı kim konusu da merak edilmektedir. Eskişehir OSB başkanı Nadir KÜPELİ ’dir.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesine Nasıl Giderim

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın