Anasayfa » Genel » Eliyle Çamaşır Yıkayan Teyze 2023 İzle (Gerçeksu)

Eliyle Çamaşır Yıkayan Teyze 2023 İzle (Gerçeksu)

Çamaşır Yıkayan Teyze? Sualini sık bir biçimde alıyoruz. Bu içerik Çamaşır Yıkayan Teyze Suallerine Gerçek yanıtı veriyor. Süratlendirilmiş kılavuz olarak paylaştığımız bu içerikte aynı zamanda Çamaşır Yıkayan TeyzeEliyle Çamaşır Yıkayan Teyze Bulmaca , Başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Eliyle Çamaşır Yıkamanın Ne Kadar Güç Olduğunu Bilsede Malesef Parasal Vaziyeti Olmayanlar İçin Gerçekten Güç Bir Gidişat Çamaşır Yıkarken Ace Marka Deterjan Kullanılır.

Çamaşır Yıkayan TeyzeÇamaşır Yıkayan Teyze

Çamaşır Yıkayan Teyze Olayı

Elinde Çamaşır Yıkayan Teyze Malesef ’ki Parasal eforu yerinde olmayan teyzemiz Çamaşırlarını Elinde Yıkamak Zorunda Kalıyor bir Gezi Programında Teyzemizi Ziyarete Giden Sunucu Bu Anları Kayıt Altına Almıştır Teyzemiz Elleri ile Çamaşırları Yıkarkenki Videosunu İnternet Sitemize Ekledik.

Peki Elde Çamaşır Nasıl Yıkanır?

İlk Olarak Kendinize Bir Leğen Hazırlayın ve İçerisine Deterjan ’ı Boşaltınız Şayet Zorlu Kirler Varsa Çamaşırlarınızın Azıcık Yumuşamasını Bekleyiniz. Çamaşırlarınızın Hasar Görmesini İstemiyorsanız Yumuşak Yıkamakta Fayda Var Şayet Hayla Kirler Çıkmadı İse Azıcık daha 30 Dakika Yumuşamasını Bekleyiniz. Durulama Suyunun Sıçaklığı İle Yıkama Suyunun Sıcaklığı Aynı Olmalıdır.

İçeriği Oyla

Yorum yapın