Anasayfa » Genel » Elite dizisi Nico kimdir, kaç yaşında? Elite Nico İnstagram adresi

Elite dizisi Nico kimdir, kaç yaşında? Elite Nico İnstagram adresi

Netflix’in Elite dizisi 2018 yılından beri izleyicileri ile buluşmaya devam ediyor. 18 Kasım 2023 tarihinde 6. sezonu ile yayınlanan Elite, hayranlarını mutlu edecek bir haber daha paylaştı. 7. sezonu için Netflix’ten onay alan Elite’nin önümüzdeki yıl yayınlanacağı tahmin edilmektedir.

Netflix’in en popüler dizilerinden biri olan Elite’nin geçtiğimiz günlerde 6. sezonu yayınlandı. 6. sezonu yayınlanması ile birlikte ekran başına geçen izleyiciler, dizide Güncel yüzler gördü. Elite dizisinde ilk trans karakteri Nico’ya hayat veren Ander Puig, tüm ilgiyi ve dikkati üzerine çekmiş durumda. İzleyiciler Ander Puig’in Gerçekte kim olduğunu ve hayatını araştırmaya başladı. Haberimizde Ander Puig’e dair tüm merak edilenleri detaylı bir şekilde yer verdik. Peki Elite dizisi Nico kimdir, kaç yaşında? Elite Nico İnstagram adresi…

Elite dizisi Nico kimdir, kaç yaşında? Elite Nico İnstagram adresi

Ander Puig kimdir?

Elite dizisinin 6. sezonuna dahil olan başarılı oyuncu Ander Puig’in hayatı izleyiciler tarafından merak edildi. Ander Puig 2 Temmuz 2001 doğumludur. Cinsiyeti trans adam olarak bilinen Ander Puig 1,74 cm boyunda ve 62 kilodur. Netflix’in Elite dizisi ile ünlenen Ander Puig İspanyol’dur. İspanya’nın Barselona kentinde doğdu ve şimdi oyunculuk çalışması için İspanya’da ve çevresinde seyahat ediyor.

Ander Puig, Elite’ten önce Joel rolüyle 2023’de İspanyol gençlik draması To Be or Not To Be’de ün kazandı. Mini dizi, Güncel bir okula başladığında trans kimliğini gizli tutmaya çalışan 16 yaşındaki bir trans çocuğun hikayesini anlatıyor. Ander, dizideki performansıyla büyük beğeni topladı. Elite ve To Be or Not to Be’nin yanı sıra Ander, The Hustlers’da da rol aldı.

Ander Puig kaç yaşında?

2 Temmuz 2001 doğumlu oyuncu günümüzde 21 yaşındadır. 

Ander Puig aslen nerelidir?

Oyuncu İspanya’lıdır.

Ander Puig hangi burç?

2 Temmuz 2001 doğumlu oyuncu yengeç burcudur.

Ander Puig Boy ve Kilo

Ander Puig 1,74 cm boyunda ve 62 kilodur.

Ander Puig İnstagram adresi nedir?

Ander Puig’in İnstagram hesabı @anderpuig’ dir. Oyuncunun Instagram hesabında 73B kullanıcı takipçisi bulunmaktadır.

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın