Anasayfa » Genel » Elçin Kayadibi Kimdir? Hayatı?

Elçin Kayadibi Kimdir? Hayatı?

Elçin Kayadibi Biyografisi

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Elçin Kayadibi, 1986 yılında istanbul ’da doğmuştur. Aslen Sivaslıdır. Yarışmaya İstanbul, Bahçeşehir ’den katılmıştır.

İstanbul Etiler ’de kalıcı makyaj i, daha önce Tvem televizyon kanalında “Magazin M” adlı bir program sunmuş ve iki dizide de rol alarak oyunculuk deneyimi kazanmıştır.

1,82 cm boyunda ve ayakkabı numarası: 40 numara olan Elçin Kayadibi, 2007 Miss Turkey yarışmasına katılmış fakat derece alamamıştır.

Elçin Kayadibi Şenel, evlidir.

Elçin Kayadibi, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez ’in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Elçin Kayadibi, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Tali ile yarışacak.

Filmleri ve Dizileri :
2007 – Dudaktan Kalbe 1. Sezon (Özge – Bölüm Oyuncusu) (TV Dizisi)
2008 – Kayıp Prenses (Bölüm Oyuncusu) (TV Dizisi)

İçeriği Oyla

Yorum yapın