Anasayfa » Genel » Dünya Kupası Tahmin Oyunu (Gerçek Oyun)

Dünya Kupası Tahmin Oyunu (Gerçek Oyun)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Dünya kupası tahmin oyunu konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte Dünya kupası tahmin oyunu konusunda Gerçek ve Gerçek oyunu nereden oynayabileceğinizi gösterdik. Aynı zamanda Dünya kupası tahmin oyunu 2023 başlığında da farklı bilgiler aktardık.

Katar ’da düzenlenecek olan Katar Dünya kupasında kimin şampiyon olarak Dünya kupasını alabileceğini tahmin etmek için oynayabileceğiniz Dünya kupası tahmin oyunu bulunuyor. Dünya kupası tahmin oyununu yani simülatör oyunu oynayarak sizde tahmininizi yapabilir ve Dünya kupasını alan takımı seçebilirsiniz. Haritayı çıkartarak Dünya kupasını kazanan takımı bulmak için FIFA ’nın Dünya kupası tahminci oyununu oynamak için aşağıdaki bilgileri okuyun.

Katar Dünya Kupası Tahmin Oyunu

Katar Dünya Kupası Tahmin Oyunu

Katar 2023 Dünya kupasında hangi takım şampiyon olacak veya gruplardan hangi takımlar çıkacak? Maç sonuçları nasıl olacak? Gibi tahminlerinizi yürütmek için FIFA ’nın internet sitesinde simülatör yer alıyor. Bu simülatör yukarıda da yer aldığı gibi maç sonu tahminlerinizi yapabileceğiniz aynı zamanda Dünya kupasını kimin kazanacağını tahmin edebileceğiniz gelişmiş bir oyun. Aynı oyunu isterseniz World Soccer Talk ’ın internet sitesinden de oynayabilirsiniz.

Dünya kupasının ilk maçı 20 Kasım 2023, Pazar günü oynanacaktır.

FIFA ’nın internet sitesinde Katar Dünya Kupası tahmin oyununu oynamak için tıklayın. World Soccer Talk ’ın internet sitesinden Katar Dünya Kupası tahmin oyununu oynamak için tıklayın. WorldCup-Predict üzerinden oynamak için tıklayınız.

İlk maç 20 Kasım 2023 tarihinde oynanacağı için şu an FIFA ’nın internet sitesinde aktif bir şekilde oyunu oynayamadığınızı tahmin etmekteyiz. Lakin oyunu oynamak için World Soccer Talk ’ın veya daha iyi bir oynanış için WorldCUP – Predict internet sitesini kullanmanız daha Gerçek olacaktır.

Katar Dünya Kupası Ne Zaman?

Katar ’da büyük bir sevinçle oynanması beklenen Katar Dünya kupasının 20 Kasım – 18 Aralık 2023 tarihleri arasında Gerçekleştirilecektir. Bu sevince tüm Dünya ’dan insanlar katılabilecek ve Katar şu anda Dünya kupası finali için stadyumunu amansız bir şekilde güzelleştirmeye, tüm insanlığa Gerçek bir şekilde heyecan verebilmesi için geliştirmelere devam ediyor.

Katar Dünya Kupasında Kaç Takım Var?

Düzenlenecek olan Dünya kupası etkinliğine 32 takım katılacaktır. Katar, Dünya kupasına ev sahipliği yaptığı için direkt olarak Net katılma hakkına sahiptir.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın