Anasayfa » Genel » “Dolunay Katilleri” Filminden Türkçe Altyazılı Güncel Fragman!

“Dolunay Katilleri” Filminden Türkçe Altyazılı Güncel Fragman!

Martin Scorsese imzalı “Dolunay Katilleri” Killers of the Flower Moon filminden Türkçe altyazılı Güncel fragman!

Martin Scorsese imzalı, petrol zengini Osage kabilesinin abonelerinin hedef alınması ve öldürülmesini mevzu alan tarihi bir drama olan “Dolunay Katilleri” Killers of the Flower Moon filminden Türkçe altyazılı Güncel bir fragman paylaşıldı!

Film, 6 Ekim’den itibaren hudutlu rakamda sinemada gösterime girecek daha sonra 20 Ekim’de tüm dünyada vizyonda olacak. Üretimciliğini Apple Original Films’in üstlendiği “Dolunay Katilleri” henüz emin olmayan bir tarihte Apple TV+’ta yayınlanmaya başlayacak.

Üretimciliği Apple ile ortak olan Paramount Pictures filminde, Oscar ödüllü Leonardo DiCaprio, Robert De Niro ve Brendan Fraser’ın yanı gizeme Jesse Plemons ve Lily Gladstone gibi adlar yer alıyor. Kabiliyetli oyuncular da göz önüne alındığında, “Dolunay Katilleri”un ödül sezonunda oldukça faal olması bekleniyor.

Scorsese, filmin senaryosunu Eric Roth’la beraber, David Grann’in aynı adlı çok satan kitabından uyarlayarak yazdı. Kitap 1920’lerin Oklahoma’sında geçiyor. Yerli Amerikalı Osage kabilesinin hedef alındığı seri cinayetleri ve FBI tarafından yürütülen bir dizi acımasız kabahatle alakalı soruşturmayı anlatıyor.

Bu seneki Cannes Film Festivali’nde prömiyeri yapılan “Dolunay Katilleri” 9 dakika süresince ayakta alkışlandı.

İçeriği Oyla

Yorum yapın