Anasayfa » Genel » Disney Plus Hisse Senedi Fiyatı 2023

Disney Plus Hisse Senedi Fiyatı 2023

Disney Plus hisse senedi fiyatı, Disney Plus borsa değeri gibi bilgilere ihtiyacı olan ziyaretçilerimizin merakını giderebilecek detaylı içeriğimizdir. Walt Disney, dünyanın pek çok farklı ülkesinde olduğu gibi Türkiye ’de de Disney Plus ’ın açılışını yaptı. Disney Plus alt yapısı ve kütüphanesindeki dizi – film ve belgesellerle daha ilk haftadan kullanıcıların beğenisini kazanmayı başardı. Peki ama Disney Plus hisse senedi fiyatı ne kadar? Bu sorunun cevabını sizin için araştırdık.

Disney Plus Nedir

Disney Plus online olarak video izlemenize, film ve belgesellerin tadını çıkarmanızı sağlayan bir sistemdir. Bu konuda dünyanın en büyüğü olarak kabul edilen Netflix ’ten sonra en fazla yatırım yapılan ve ön plana çıkan video platformu olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Hızlı bir şekilde üye olarak, kullanmaya başlayabilirsiniz. Disney plus bünyesinde, Pixar, Star Wars ve Marvel ’inde içinde bulunduğu pek çok yapım lisanslı olarak bulunur. Dizilerde farklı türleri, çok çeşitli belgeselleri, başka herhangi bir platformda göremeyeceğiniz yapımları Disney Plus ile izlemek  mümkün olmaktadır.

disney plus hisse senedi

Disney Plus Borsa Değeri

Disney Plus, New York Menkul Kıymetler Borsası (NYSE)de Walt Disney Company ismi ile işlem görmektedir. Özellikle pandemi döneminde Walt Disney eğlence sektörünün geriye Gerçek yaptığı hareketten olumsuz olarak etkilenmiştir. Bu sebeple Disney ’in hisse değerinin biraz geriye Gerçek hareket yaptığını da belirtmek son derece önemlidir. Kısaca sizin için Walt Disney Plus hisse senetleri fiyatlarını şu şekilde özetlemek mümkün olmaktadır. Burada yer alan bilgilerin dolar cinsinden olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Disney Plus Hisse Seneti Fiyatı Ne Kadar Oldu

Önceki Kapanış: 94,34 Gün Aralığı: 93,57 – 95,45 (burada yer alan rakamlar investing adresinden alınmıştır) Gelir: 76,62B Açılış: 95,01 52 Hafta: 93,1 – 187,58 Hisse B. Kar: 1,48 Hacim: 7.394.859 Piyasa Değeri: 171,18B Temettü: Bilinmiyor 3 Aylık Ortalama Hacim: 12.681.106 Fiyat /Gelir Oranı: 63,78 Beta: 1,22

1 Yıllık Değişim: -45,28% (Biraz önce altını çizdiğimiz koronavirüsün eğlence sektörüne yaptığı etkiyi buradan görmek mümkündür.)

Tedavüldeki Hisse: 1.821.483.742

Bilgi: Disney ’in hisse senetlerini canlı bir şekilde izlemek ve bilgi almak için Investing‘i kullanabilirsiniz.

Sonraki Kazanç Tarihi: 09 Ağustos – İnvesting adresine göre bir süre daha Walt Disney hisselerinin aşağı Gerçek hareketinin devam edeceği ön görülmektedir. Burada yer alana bilgilerin sadece ortalama rakamlar olduğunu ve herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımadığını da belirtmek istiyoruz.

Disney Plus Üye Ol

Walt Disney, hemen hemen tüm platformlarında olduğu gibi Disney Plus ’ta da son derece kullanışlı bir ara yüzle karşılıyor bizi. Bu sebeple Disney Plus ’a üye olmak için sadece resmi internet sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Karşınıza çıkan ekrandan üye ol seçeneğini tıklayarak son derece basit bir şekilde üye olmanız da mümkün olmaktadır. Aynı zamanda Disney Plus ’a üye olmak isterseniz de yıllık üyelikte indirim kazanacağınızı unutmayın. Sadece Disney + da bulunan onlarca farklı eseri de son derece rahat bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz.

Bu içeriğimizin sonuna geldik. Bu içeriğimizle birlikte sizlere Disney Plus borsa değeri, Disney Plus borsa fiyatı, Disney Plus hisseleri, Disney Plus hisse senedi fiyatı gibi başlıklarda bilgi vermiş olduk. Diğer bir içeriğimiz olan Disney Plus Kore Dizileri adlı içeriğimizi okumayı unutmayın.

İçeriği Oyla

Yorum yapın