Anasayfa » Genel » Dan Bilzerian Kimdir? Hayatı?

Dan Bilzerian Kimdir? Hayatı?

Dan Bilzerian Biyografisi

Profesyonel poker oyuncusu ve aktör

Dan Bilzerian, 7 Aralık 1980 tarihinde ABD., Florida ’da doğmuştur. Annesinin adı Terri Steffen, babasının adı Paul Alec Bilzerian ’dır. Adam adında kardeşi vardır. Deniz Kuvvetleri Ilan ve SEAL eğitimine katıldıktan sonra dört yıl boyunca askerlik yaptı. Florida Üniversitesi’nde kriminoloji bölümünden 4 yıl okuduktan sonra mezun olmadan ayrıldı. Ardından kardeşi Adam ile birlikte yönetmek üzere petrol ve eğlence dahil olmak üzere sanayi işi ve geniş bir yelpazede iş yapan bir şirket kurdu.

Dan Bilzerian, aşırı kas yapıcı sporlarş , dağ bisikleti , kar motosikleti ve yarış araba sporlarıyla da ilgilenmektedir.

2009 yılında Dünya Poker Serisi Poker şampiyonu olan Dan Bilzerian, lüks hayatının birçok detayını fotoğraflarla instagram ’da hayranlarıyla paylaşıyor. Dan Bilzeryan ’ın özel jeti, spor arabaları ve marka kıyafetleriyle çektiği fotoğraflar, görenlere parmak ısırtacak cinsten. Malvarlığının 100 milyon dolar ’ı geçtiği tahmin edilmektedir.

2013 yılında Gerard Butler ve Morgan Freeman ’ın başrollerde oynadığı “Olympus Has Fallen” adlı filmde oynadı.

2013 yılında başrollerinde Mark Wahlberg, Eric Bana gibi oyunvivor” filminde 1 dakika oynayabilmek için 1 milyon dolar üstüne para vermiştir.

2014 yılında Cameron Diaz ve Kate Upton ’ın oynadığı “The Other Woman” filminde ve 2014 yılında vizyona giren ve başrolünde Denzel Washington ’ın oynadığı “The Equalizer” filminde Dan Bilzerian ’da rol aldı.

Dan Bilzerian, aktörlük ve poker oyunculuğu yapmadan önceki işi fok eğitmenliğidir.

Filmleri :
2014 – The Equalizer
2014 – Cat Run 2
2014 – The Other Woman
2013 – Son Kalan (Lone Survivor)
2013 – Kod Adı: Olympus (Olympus Has Fallen)

İçeriği Oyla

Yorum yapın