Anasayfa » Genel » Clash Of Clans 12 Seviye Köy Düzeni

Clash Of Clans 12 Seviye Köy Düzeni

Clash of clans 12 seviye köy kumpası bütün olarak stratejik bir emele yönelik olarak olmak zorundadır. Bu düzeyde emin bir strateji geliştirmediğiniz takdirde köyünüzü korumanız pek de mümkün olmayacaktır. Herkesin de bildiği gibi en iyi korunma her zaman için atak olacaktır. Bu nedenden dolayı da bu oyunu oynamak için 12. seviyeye kadar geldiyseniz zati bu işi çözmüşsünüz demektir.

Clash Of Clans 12 Seviye Köy Kumpası

Köyün kumpasını yalnızca koruma emelli değil aynı zamanda da atak emelli bir şekilde yapar ve bunun için de hemen hemen her yere asker ya da büyü gibi bir takım korunma ve atak mekanizmaları yerleştirmenizi tavsiye ederiz. Neden diye soracak olursanız çünkü bu oyun çevrimiçi ve çok fazla kişiyle birlikte oynana bir oyundur. Ve netice olarak her oyuncu bir yandan gelip köyünüzü tehdit edebilir. Bu nedenden dolayı da her yandan düşünüp çok yönlü bir korunma mekanizması geliştirmek son derece büyük bir ehemmiyet taşır.

Clash Of Clans 12 Seviye Köy DüzeniClash Of Clans 12 Seviye Köy Kumpası

Clash Of Clans Nedir Nasıl Oynanır?

Clash of clans nedir nasıl oynanır? Bu oyuna Güncel başlayan ya da başlamayı düşünen pek çok kişi tarafından sorulan bu soruya şehirk olarak bu oyunun Finlandiya merkezli bir oyun olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Bu oyun bütün bir strateji ve savaş oyunudur. Temel emel köyü korumak ve bu köyü kendinize göre düzenlemektir. Bu düzenlemeye göre bir strateji ve savunma oluşturmak mümkün olacaktır.

Clash of clans seviye sıçrama şeklinde giden bir oyundur. Bu oyun aynı zamanda çevrimiçi oynanan bir oyun olduğu için bu oyunu oynayan kişilerle ileti yoluyla konuşmak da mümkün olacaktır. Böylece en fazla 50 kişilik klanlar oluşturulacaktır. Burada bir yardımlaşma da yapılabilir. Klan üyeleri birbiri arasında asker ve büyü alışverişinde bulunabilir. Tam bunların yanı gizeme de klan üyeleri kendi aralarında taktiklerini kurup birbirleriyle savaş idmanları da yapabilir.

İçeriği Oyla

Yorum yapın