Anasayfa » Genel » Chris Hemsworth’lü

Chris Hemsworth’lü

Netflix’in Chris Hemsworth’lü “Extraction 2” filminden Türkçe altyazılı Güncel fragman geldi!

Chris Hemsworth ’ün başrolünde yer aldığı “Extraction 2” filminden Türkçe altyazılı Güncel bir fragman yayınlandı. 2020 tarihli “Extraction” filminin devamı niteliğinde olan yapım 16 Haziran 2023 ’te Netflix ’te olacak.

Extraction 2” filmin Tyler Rake ’in Güncel maceralarını izleyeceğiz. “Ciudad” adlı çizgi romandan uyarlanan ilk film “Extraction”ın konusu ise şöyleydi: Silah kaçakçıları ve uyuşturucu baronlarının arasında çıkan yeraltı savaşında genç bir çocuk, bu savaşın piyonu haline gelmiştir. Dünya ’nın girilmesi en zor şehirlerinden birinde esir tutulan suç baronunun oğlu, babası tarafından kurtarılmayı bekliyordur. Tyler Rake, korkusuz bir paralı askerdir ve bu kurtarma görevi için tutulmuştur. Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan Tyler, bu intihar görevini tereddütsüz kabul eder.

Sam Hargrave ’in yönettiği filmin senaryosu Joe Russo ’ya ait. “Extraction 2” filminin kadrosunda Hemsworth ’e Olga Kurylenko, Golshifteh Farahani, Daniel Bernhardt, Tinatin Dalakishvili, Sinead Phelps ve Adam Bessa gibi isimler eşlik ediyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın