Anasayfa » Genel » Candice Swanepoel Kimdir? Biyografisi.

Candice Swanepoel Kimdir? Biyografisi.

Candice Swanepoel Biyografisi

Candice Swanepoel, 20 Ekim 1988 tarihinde Güney Afrika, KwaZulu-Natal ilinin Mooi River kasabasında doğmuştur. Çocukluğu ailesiyle birlikte kırsal alanda geçmiştir. Babasının adı Willem Swanepoel, annesinin adı Eileen Swanepoel ’dir. Hollanda kökenlidir. Liseden sonra tahsil hayatına devam edemedi.
Güney Afrika ’nın Durban 2003 yılında 15 yaşındayken keşfedildi. 16 yaşında günde beş bin euroyu aşan paralar kazanarak dünyanın en çok kazanan modelleri arasında gösteriliyor.

Paris, Milano, Londra ve Güney Afrika ’ya iki yıl boyunca süren seyahatlerinden sonra modellik için New York ’a taşındı.

Vogue dergisinin Yunanistan 2005 yılı Ekim sayısının kapağı oldu. Modellik kariyerinde hızla yükselen Candice Swanepoel, pek çok reklamda ve moda çekiminde modellik yaptı. 2007 ve 2008 yıllarında Victoria-s Secret moda şovlarında podyuma çıkan model, diğer birçok moda şovunda da görev yaptı.

Pozitif enerjisi ve mütevazılığı sayesinde özellikle tercih edilen “kaprissiz” modeller arasında gösterilmektedir.

Candice Swanepoel, 2010 yılında Zeki Triko ’nun İlkbahar-Yaz Mayo katoloğunun yüzü oldu. Ayrıca 2010 yılında şarkıcı Murat Boz ile birlikte Yedigün’ün reklam kampanyasında yer aldı.

Candice Swanepoel, 2005 yılında Paris‘ te tanıştığı Brezilya‘lı model Hermann Nicoli birliktedir. 5 Ekim 2016 tarihinde oğlu Anacan (Anacâ) Nicoli dünyaya geldi.

Victoria-s Secret ’ın en popüler meleği olan Swanepoel, 2014 yılında modellikten kazandığı yıllık 3 milyon dolarla Forbes Dergisi ’nin en çok kazanan modeller listesinde kendine yer bulmuştur.

İçeriği Oyla

Yorum yapın