Anasayfa » Genel » Camdaki Kızın Özeti Zeynep Hikayesi Sonu

Camdaki Kızın Özeti Zeynep Hikayesi Sonu

Camdaki Kızın Özeti Zeynep Hikayesi Sonu – Camdaki kız yapıtı Gülseren Buğdaycıoğluna ait bir romandır. Esasta psikiyatrist olan Gülseren Budayıcıoğlu psikiyatri olarak hizmet verdiği müddet boyunca kendisine gelen bazı hastalarının hayat hikayelerini kitaplaştırılmıştır.

Bu kitaplar içerisinde de Gerçek karakteri nalan olan kızım hayat hikayesiyle birlikte Zeynep adlı bir karakter de görülmektedir.

Camdaki Kızın Özeti Zeynep Hikayesi Sonu

Kitap içerisinde oldukça az bir yere sahip olan Zeynep karakterinin hayat hikayesi ise oldukça kısadır. Geçtiğimiz sezonlarda doğduğun ev kaderindir dizisinin de ana hikayesini oluşturmaktadır. Gerçek hayat hikayesi olarak karşımıza çıkan bu yapıtta Zeynep birkaç sayfalık hayat hikayesine sahiptir.

Camdaki Kız ’ın özeti Zeynep hikayesi sonu ise Evlendiği eşinin üzerinde kurduğu baskıdan oldukça yorulan Zeynep kendi hayat hikâyesinde bağımsızlığını kazanmış bir kadın olarak ortaya çıkmaktadır.

Camdaki Kız ’ın Sonu NGerçek Bitiyor?

Camdaki Kız ’ın sonu nGerçek bitiyor? Suali özellikle aynı isimli dizi uyarlaması ile birlikte izleyiciler tarafından sıkça çayırk edilmektedir. Romanın ve Gerçek hayat hikayesinin sonu aynı şekilde tamamlanmaktadır.

Ana karakter olan Nalan ’ın sevgilisi rolündeki Hayri daha sonra Laz kızı adının verildiği ancak isminin geçmediği karakteriyle sevgili olmuştur. Ancak Laz kızı da hem Hayri ’ye hem de karısını tehdit etmekteydi. Romanın son kısmında ise Laz kızı tehditlerini hakikate çevirerek Hayri ’ye kendi evinin bahçesinde bıçaklayarak öldürmektedir.

Camdaki Kızı Muzo Hikayesi

Kanal D de hala yayınlanmakta olan camdaki kız dizisi özellikle Muzo karakterine çok ayrı bir yer vermiştir. Romanın aslında çok da bahsi geçmeyen Muzo karakterinin Gerçek hikayesi okuyanları bir hayli duygulandı kırmaktadır.

Kambur muzu olarak da bilinen muzaffer karakteri fiziksel engeliyle dünyaya gelmiş olan bir çocuktur. Romanda nalan evde tek iyi davranan kişi olarak bilinen Muzo karakteri dizide Nalan ’a âşık olan bir karakter olarak karşımıza çıkmaktadır.

Özellikle bu karakterin annesi tarafından sevilmesi hem okuyucuların hem de diziyi izleyenlerin bir hayli uygulanmasına neden olmaktadır. Ailenin en akıllı ve en çok lafı geçen karakteri olan Muzo sahip olduğu engeli nedeniyle acıyan gözlerin hedefinde yer almaktadır.

Camdaki Kızın Özeti Zeynep Hikayesi SonuCamdaki Kızın Özeti Zeynep Hikayesi Sonu

Camdaki Kız ’ın Özeti Nalan Hikayesi

Camdaki Kız ’ın özeti nalan hikayesi ile aynı özelliktedir. Gerçek hayat hikayelerinden uyarlanarak yazılmış olan bu romanın ana karakteri nalan olmaktadır. Camdaki kızın hikayesi aslında anneanne sini anne dedesinin ise baba olarak bilen Nalan ’ın evliliğini ve Gerçekleri öğrenmesiyle devam eden süreci ele almaktadır.

Zengin bir aileye mensup olan Sedat ile evlenen nalan eşinin kendisine kandırması ve mutsuz giden evliliği nedeniyle aslında sürücüyü olan Hayri ’ye ile hayatını nGerçek kesiştiğini ve bu kesişimin de nelere neden olduğunu ele alan bir romandır.

Şıpsevdi olan Hayri zaten evli olmasına rağmen nalan ile görüşmeye başlamış ancak daha sonra 7 senelik birlikteliklerini sonlandırmak isteyerek Güncel tanıştığım Laz kızı ile hayatını birleştirmek istemiştir. Fakat bu birliktelik Hayri ’nin sonunu getirmiştir.

İçeriği Oyla

Yorum yapın