Anasayfa » Genel » Buffer Nedir?

Buffer Nedir?

Buffer, firmaların ve fertlerin sosyal medya varlıklarını daha iyi idaremelerine destekçi olan popüler bir sosyal medya idare taşıtıdır. Ama Buffer bütün olarak nedir ve sizin için ne yapabilir? Bu blog gönderisinde Buffer ’ın ne olduğunu, nasıl çalıştığını ve kullanmanın bereketlerini açıklayacağız. Sosyal medya idare taşıtınız olarak Buffer ’ı seçmeden evvel göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeylere de bir göz atacağız. Bu yazının sonunda, Buffer ’ı ve sosyal medya gereksinimleriniz mevzusunda size nasıl destekçi olabileceğini daha iyi kavramış olacaksınız.

Buffer Ne İşe Bereket?

Buffer, kullanıcıların aynı anda birden fazla platformda yayın yapmalarını sağlayan bir sosyal medya tasarılama ve tahlil platformudur. Bu, içeriklerini Twitter, Facebook, LinkedIn ve öbür sosyal medya platformlarında paylaşmak isteyen blogcular için harika bir taşıttır. Ayrıca, içeriğinizi galibiyet için optimize edebilmeniz için gönderi performansına ait kullanımı kolay bilgiler kapsar. Buffer, gönderi optimizasyonuna ek olarak, hangi gönderilerin en iyi performansı gösterdiğini ve hangi ayarlamaları yapmanız gerekebileceğini kavramanıza destekçi olacak detaylı tahliller de sağlar.

Buffer ’ın en havalı özelliklerinden biri, üçüncü taraf platformlarıyla entegrasyonudur. Bu, gönderilerinizi, şahıslarınızı ve misyonlarınızı tüm hesaplarınızda kolayca senkronize edebileceğiniz anlamına kazanç, böylece her şey tek bir yerde olur. Ayrıca, Buffer ’ın raporlama vasıtalarında suni zekâ tarafından oluşturulan içgörüler, içerik pazarlama mücadeleleriniz hakkında daha da bedelli bilgiler sağlar. Kampanyalarınız hakkında detaylı bilgiler sunan, kullanımı kolay bir sosyal medya tasarılama ve tahlil platformu arıyorsanız Buffer ’dan başkasını sınamayın.

Buffer Nasıl Çalışır?

Buffer, içeriği kumpaslı olarak yüklemenizi, tasarılamanızı ve yayınlamanızı sağlayan bir sosyal medya idare taşıtıdır. Bu, sosyal medya hesaplarınızı faal yakalamak ve takipçilerinizle etkileşimde bulunmak için fantastik derecede destekçi olabilir. Buffer ’ı kullanarak, tüm yayınlarınızı tek bir yerde gizleyebilirsiniz, bu da bir programda Güncel içerik bulmayı ve yayınlamayı kolaylaştırır. Ayrıca Buffer, gönderilerinize fotoğraf, video ve öbür alaka çekici içerikler ilave etmenize imkân tanır. Bu, yayınlarınızı takipçileriniz için daha eksantrik ve alaka çekici hale getirmenize destekçi olabilir.

Buffer, sosyal medya idaresine ek olarak, platform içindeki tek tek yayınların performansını detaylandıran raporlar da sunar. Bu, kampanyalarınızın ilerledikçe ilerlemesini izlemenize destekçi olabilir – zaferlerini ölçmek isteyen herkes için harika bilgilerdir. Son olarak, Buffer aracılığıyla öbür sosyal medya platformlarıyla iletişim kurmak da muhtemeldir. Bu, tüm hesaplarınızı tek bir yerde yakalamanıza ve bunları platform içinden kolayca idaremenize imkân tanır.

Buffer Kullanmanın Bereketleri

Buffer, sosyal medya yayınlarınızın giderekmesini kumpasa sokmanıza, organik ulaşımınızı artırmanıza, optimize edilmiş görüntü ebatları ve sıkıştırma sunmanıza, üçüncü taraf uygulama entegrasyonunu desteklemenize, sosyal platformlara katılımı artırmanıza ve geri dönüşüm sonrası maksimum ulaşım sağlamanıza destekçi olabilecek güçlü bir taşıttır. Buffer ile tüm yayınlarınızı tek bir yerde idareyebilir ve içeriğinizin öne çıkmasını sağlamak için marka alternatiflerinizi özelleştirebilirsiniz. Ek olarak, Buffer, neyin ehemmiyetli olduğuna odaklanabilmeniz için gönderi kuyruğuna sahip otomatik gönderiler sunar – içeriğinizi tanıtmaktır. 

Sosyal medya yayınlarınızı yararlı bir biçimde idaremenize ve ulaşımlarını had safhaya çıkarmanıza destekçi olabilecek bir taşıt arıyorsanız, Buffer sizin için müthiş bir çözümdür.

Buffer Seçmeden evvel Dikkat Edilmesi Gerekenler

Buffer, son birkaç senede büyük popülerlik kazanmış bir sosyal medya idare taşıtıdır. Niye? Zira bir hayli şeyi iyi yapıyor ve çok uygun maliyetli. Bu kısımda Buffer ’ın ne yaptığını, avantajlarını ve işinizi geliştirmek için nasıl kullanabileceğinizi araştıracağız.

Öncelikle Buffer, en fazla üç sosyal medya hesabını idaremenizi sağlayan fiyatsız bir tasarı sunar. Bu tasarı, içeriği otomatik olarak oluşturmanıza ve yayınlamanıza, gönderileri tasarılamanıza ve incelemelerinizi izlemenize imkân tanır. Sosyal medya hesaplarınızı idaremek için daha fazla kaynağa veya alana lüzumunuz varsa, daha fazla özellik ve elastiklik sunan fiyatlı tasarılar mevcuttur.

Buffer sisteminin bir öbür harika özelliği de çok güzergahlılığıdır. Hem şahsi hem de ticari hesaplar için kullanabilirsiniz. Bu, birden fazla sosyal medya hesabına sahip ancak hepsini manuel olarak idareyecek zamanı olmayan şahıslar için müthiştir. Ek olarak, Buffer öbür bir hayli popüler vasıtayla bütünleşerek tüm sosyal medya yayınlarınızı tek bir yerden takip etmenizi kolaylaştırır.

Buffer ’ı kullanmanın son bir avantajı, 7/24/365 e-posta veya telefon görüşmesi yoluyla kullanılabilen alıcı hizmetleri takımıdır. Tüm temel bilgiler Güncel gönderiler oluşturma gibi ve daha gelişmiş özellikler izleme analitiği gibi mevzusunda size destekçi olabilirler. Genel olarak, Buffer ’ı kullanmak, her bir gönderiyi kendiniz idaremek için çok fazla para veya zaman tüketmeden firmanızın sosyal medya varlığını iyileştirmenin kolay bir yoludur.

İçeriği Oyla

Yorum yapın