Anasayfa » Genel » Bu hafta vizyonda neler var? İşte 30 Aralık Cuma vizyona giren filmler

Bu hafta vizyonda neler var? İşte 30 Aralık Cuma vizyona giren filmler

1- Dikkat Köpek Var

Yayın Tarihi: 30 Aralık 2022

İstanbul Emniyeti’nin başarılı polislerinden biri olan Murat Kaya, son görevini başarıyla tamamlayıp bir mafya örgütünü çökertir. Son görevinde gösterdiği başarı, onun uluslararası gizli bir teşkilata atanmasını sağlar. Bu sırada Murat’ın manevi babası olarak gördüğü idolü Teoman, uzun süredir peşinde olduğu Gölge tarafından vurur. Her şeyin sahtesini piyasaya süren Gölge’nin amacı, kendisine köpek ordusu kurmaktır.

Teoman’ın yürüttüğü Gölge operasyonunu devralan Murat, bu süreçte her ne kadar köpeklerle anlaşamasa da Teoman’ın biricik köpeği Bal’ı da devralır. Murat bu zorlu görevde Bal ile kendisini türlü maceraların içinde bulur.

2- Hayalimdeki Düğün

Yayın Tarihi: 30 Aralık 2022

Genç bir çift olan Darcy ve Tom evlenmeye karar verir. Bu onların dışarıdan oldukça sevecen gözüken ancak oldukça inatçı olan ailelerinin de bir araya gelmesi demektir. Bu durum kutlama için tehlike oluşturacak olsa da onları bekleyen tek sorun bu değildir. Düğünde konuklardan biri rehin alınınca işler iyice karışır. Sevdiklerini korumak için ellerinden geleni yapan çiftin ilişkisi de bu süreçte sınanır.

3- Lanetli Göl

Yayın Tarihi: 30 Aralık 2022

Laura, yedi yaşındaki oğlu Cody ile birlikte kendisine kötü davranan eski kocasından kaçıp, göl kıyısındaki pastoral ve uzak bir çiftlik evinde yeni bir hayata başlamaya çalışır. Hala yaşadıkları travmanın etkisinden kurtulamayan anne ve oğlu, çok geçmeden yeni sığınaklarında uğraşmaları gereken daha büyük, daha korkunç bir tehdit olduğunu keşfederler.

Ali Çevlik

Yayın Tarihi: 30 Aralık 2022

Ali Çevlik, atıl duran bir şubeden şampiyon adayı bir boksör çıkarmaya çalışan eski bir boks şampiyonunun hikayesini konu ediyor. Sinan Cevahir, eski bir boks şampiyonu ve antrenördür. Kulüp başkanının aldığı ani bir karar Sinan’ın hayatını derinden etkiler. Başkan, uzun süredir atıl olan Bingöl şubesinden, şampiyon adayı bir boksör çıkarılmasını ister. Bu amaç doğrultusunda Sinan, kendisini zorlu bir maceranın içinde bulur.

İçeriği Oyla

Yorum yapın