Anasayfa » Genel » Bimcell Güncel Hat Fiyatları (Faturasız Hat)

Bimcell Güncel Hat Fiyatları (Faturasız Hat)

Bimcell Güncel Hat Maliyetleri ne kadar? Kullanışlı kolileri uygun maliyetlerle sunan BİMCell her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Bu sebeple bir hayli aza buraya geçmeyi düşünür. Böylece uslara Güncel bir hat almanın ne kadara mülk olacağı suali kazanç.

Aktüel olarak Faturasız Hat bir hat 85 Türk lirasıdır. Ancak bu ilerleyen senelerde değişebilir. Dolayısıyla kesintisiz takipte kalınması, araştırma asıllaştırılması önerilir. Güncel bir hat açıldıktan sonra 48 saat gibi kısa bir müddette faal olmaktadır.

Böylece BİM hat maliyetleri ne kadar? Sualine de bir cevap verilebilir. Ancak kutu kullanmamak internete girdiğinizde, konuşma yaptığınızda ve SMS attığınızda daha fazla ödemenize neden olur. Dolayısıyla kampanyalardan yararlanmak da nasihat edilir. Peki, Bimcell Güncel Hat Maliyetleri Faturasız Hat ne kadar?

BİMCell Arkadaş Koliler

BİMCell tarafından sunulan tarifeler oldukça kullanışlıdır. Bunları incelerseniz hem uygun maliyetli olanları göreöğrenir hem de avantajlı özelliklere sahip olanları seçim edebilirsiniz. Bimcell Güncel Hat Maliyetleri Faturasız Hat ardından bunlara bakarsanız müracaat yaparken buna göre bir bütçe ayırabilirsiniz.

Kutu AdıİnternetSMSDakikaFiyatKüçük Dost3 GB25075045 Türk lirasıOrta Dost6 GB25075052 Türk lirasıBüyük Dost9 GB25075059 Türk lirasıMega Dost15 GB25075071 Türk lirasıBimcell Güncel Hat Maliyetleri Faturasız Hat

Bunları detaylı olarak araştırdıktan sonra BİMCell kolileri arasında size en uygun olanlara karar verebilirsiniz.

BİMCell Kolileri Nasıl Yapılır?

BİMCell ’e geçmek istiyorsanız rastgele bir BİM şubesine geçmeniz yeterlidir. Ardından hem Bimcell Güncel Hat Maliyetleri Faturasız Hathakkında bilgi alabilir hem de kolileri sorabilirsiniz. Lüzumlu bilgileri aldıktan sonra isterseniz buradan hemen koliyi yaptırabilirsiniz.

Bunun dışında isterseniz SMS ile de hakikatleştirebilirsiniz. Alttaki maddelere bakarsanız değişik kutuların nasıl yapıldığını görebilirsiniz;

Ufak Arkadaş: ARKADAŞ KUCUK yazarak 4551 ’e kısa ileti atılması yeterlidir. Orta Arkadaş: ARKADAŞ ORTA yazarak 4551 ’e kısa ileti atılması yeterlidir. Büyük Arkadaş: ARKADAŞ BUYUK yazarak 4551 ’e kısa ileti atılması yeterlidir. Ufak Arkadaş: Arkadaş Mega yazarak 4551 ’e kısa ileti atılması yeterlidir.

Bunlara ek olarak resmi sitesi girerseniz BİMCell kolileri görebilirsiniz. Ardından kutu yükle üzerine tıklarsanız numaranızı girebilir, kodu yazdıktan sonra lüzumlu operasyonları yapabilirsiniz. Tercihi bitirdikten sonra ödeme sağlayabilirsiniz.

Bimcell Güncel Hat Fiyatları FaturasızBimcell Güncel Hat Maliyetleri Faturasız Hat

BİMCell Kolileri Neler?

Bimcell Güncel Hat Maliyetleri Faturasız Hat – BİMCell kutuların yanı gizeme avantajlı kampanyalar da sunmaktadır. Bunların bir tanesi özel 9 GB, 300 dakika ve 300 SMS sunmaktadır. Kutu süresi aylık olup kutu maliyeti yoktur. Avantaj, hattınız faal olduktan sonra 30 gün içinde kullanılabilir.

Bunun için yalnızca söz mevzusu zaman zarfında BIMCell Ardından Da 4551 ’e SMS göndermeniz gerekir. Böylece kısa müddette faal hale gelecektir. Buna ek olarak ek internet kolileri de vardır.

Bimcel Güncel hat maliyetleri mevzusuna ek olarak bunu da öğrenmek önerilir. Böylece gerektiğinde bunları ne kadar ödeyerek kullanabileceğinizi bilebilirsiniz;

Günlük 2 GB: 10 Türk lirası Günlük 5 GB: 14 Türk lirası Günlük 10 GB: 22 Türk lirası Günlük 20 GB: 37 Türk lirası

BİMCell resmi sayfasına girerseniz detaylı bilgi alabilirsiniz.

SSS

Bu başlık altından BİMCell kolileri hakkında en çok sorulan suallere erişebilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın