Anasayfa » Genel » Bahar Olgun Kimdir?

Bahar Olgun Kimdir?

Bahar Olgun Biyografisi

2. sezon Bu Tarz Benim yarışmacısıdır.
Bahar Olgun, 11 Ağustos 1988 tarihinde Ankara ’da doğmuştur. Antalya ’da mankenlik yapmıştır. istanbul ’da yaşamını sürdürmektedir. Sadri Alışık Kültür Merkezi ’nde Tiyatro eğitimi alan Bahar Olgun oyunculuk da yapmaktadır.

Fox Tv ’de yayınlanan Süper Klüp isimli magazin programının sunuculuğunu yapmıştır.

Bahar Olgun, 2014 yılının başlarında başrolünde Serenay Aktaş ’ın oynadığı “Ece Hanım Konağı” filminde rol aldı. Kuzey Güney adlı dizinin 59. Bölümünde küçük bir rolü de bulunmaktadır.

1.68 boyunda ve 54 kilo ağırlığında olan Bahar Olgun, daha önce Bana Her Şey Yakışır yarışmasına da katılmıştır. Bahar Olgun 10 Kasım 2014 tarihinde “Bu Tarz Benim” yarışmasına konuk olarak katılıp jüriden 3 yıldız alarak yarışmaya katılmaya hak kazandı. Bahar Olgun, giyim için yaptığı aylık harcamanın 20.000 TL civarında olduğunu söyleyerek de şaşkınlık uyandırdı. Yarışmaya katıldığı kıyafete 5.500 TL ödediğini belirtmiştir.

Bahar Olgun, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı. Safiye Soyman ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı ’nın konuk jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Öykü Serter‘in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Programın Güncel Sezon Eleme Gecesi ’nde ünlü modacı Erol Albayrak defilesi de yapıldı.

Ada Derya Yarar, Amila Kuruoğlu, Emel Özkızıltaş, Gülay Hançer, Gülcan Salel, Gülnihal Candan, Gülşah Yanaş, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Kaya, Zeynep Öztürk, Gökçe Markal, Melisa Şahin, Arife Deniz ile yarışacak.

İçeriği Oyla

Yorum yapın