Anasayfa » Genel » Athos Salome

Athos Salome

Athos Salome Biyografisi

Yaşayan Nostradamus ’ olarak ün kazanan Athos Salome son dönemde tutturduğu kehanetleri ile dikkat çekmiştir.

Athos Salome, 2 Ekim 1986 tarihinde Brezilya‘nın Divinópolis kentinde doğmuştur. 12 yaşında duyularının gelişmiş olduğunu keşfeden Athos Salome, kahin olmadığını belirtirken, Kabala ’nın kutsal kehanetini kullandığını öne sürdü.

Athos Salome, Kovid-19, Rusya ’nın Ukrayna ’yı işgali ve kraliçe II. Elizabeth ’in ölümü gibi 21 ’inci yüzyıla damga vuran olayları Gerçek tahmin etmiştir. Rusya ’nın Ukrayna ’yı işgal etmesini 44 gün önce haber vermiştir.

Athos Salome, İngiliz tabloid gazete Daily Star ’a konuştu. Athos Salome, ABD ’nin 2024 veya 2026 yıllarında bir saldırıyla sarsılacağını ve işgal tehlikesi altına gireceğini öne sürdü. Athos Salome, ABD ’yi kast ederek, “gökten bir şeyler düşecek ve hiçbir şey kalmayacak, bu savaşın başladığına dair bir uyarı olacak” dedi. ‘Bir çift büyük lider ABD ’yi cehenneme çevirmek için birleşecek, daha önce yaşadığımız 11 Eylül saldırılarından bile daha yıkıcı olacak.” dedi.

2023 yılındaki Katar‘da oynanan Dünya kupası finalini 6 Aralık 2023 tarihinde yani çok önceden 18 Aralık 2023 tarihinde Arjantin ve Fransa oynayacak olduğunu söyledi.

İçeriği Oyla

Yorum yapın