Anasayfa » Genel » Aşırı Anlamlı Sözler 2023(En Güncelleri)

Aşırı Anlamlı Sözler 2023(En Güncelleri)

Fazla Anlamlı Sözler? Sorusunu sık bir biçimde alıyoruz. Bu içerik Fazla Anlamlı Sözler Sorularına Gerçek cevabı veriyor. Hızlandırılmış kılavuz olarak paylaştığımız bu içerikte aynı zamanda Fazla Anlamlı Aşk Sözleri, Fazla Anlamli Sözler Kısa , Fazla Anlamli Sözler Resimli, Fazla Anlamlı Sözler uzun Başlıklarında da değişik balakalar verdik.

Bu Makelemizde Sizler İçin En Güncel ve En Yaratıcı Fazla Anlamlı Kısa Sözleri Yazdık Umarım Beğenirsiniz İnstagram Saklı Hesap Görmek İstiyorsanız Buraya Tıklayabilirsiniz.

Aşırı Anlamlı SözlerFazla Anlamlı Sözler

Fazla Anlamlı Sözler

Apansız uyanırsan gecenin bir yerinde Gözlerin uzun uzun karanlığa dalarsa Bir sıcaklık duyarsan üşüyen ellerinde Ve saatler gecikmiş zamanları çalarsa Bşehir ki seni düşünüyorum.. Sevgisiz kalmaktan, bana olan en ufak sevgiye ben sıkı sıkı sarıldım hep Senin gönlün dâima meshûr ve müsahhardır, mâzursun Gamın ne olduğunu aslâ bilmedin, mâzursun Ben sensiz bin gece kan yuttum Sen bir gece sensiz kalmadın, mâzursun sen düşler aleminde Güncel asklar hevesinde bense yine uykusuzum bir sabahci kahvesinde Kalbimizde selası okunanın dilimizde duası olmaz. Flörtöz aura diye bir şey yoktur, karaktersizlik vardır

Fazla Anlamlı Aşk Sözleri

her akşamüstü gözlerimden hatıranı siliyorum bu yara bitirecek seni hiç olmadığın bir şehirde gözlerim gözlerini arıyor her insan imtihan edilirmiş. Bana senin sınavında kalem bile vermediler. susardık… yıldızları sayıp susardık ne kadar dargınsak biz o kadar hoştuk dün seni skonuttum, bugün de seviyorum, öbür gün borcum olsun. yaşarsam söz, yine seni seveceğim bir başka sefere kaldı öykü; bahar gelecekti, gelmedi. beni öldürüyor başım hep dönüyor alkoller masamda, her gün dibe vuruyor, inancım tükendi yarınlara dudakların nedense kal demiyor..

Fazla Anlamlı Sözler Kısa

sen o baygın sevgilerin adamı değilsin Zaten herkes sığdı biz sığmadık dünyaya her akşamüstü gözlerimden hatıranı siliyorum Örtelim mi gülüşünle gecenin üstünü. her gün Güncel bir umutla geleceksin sanırdım. küsler barışır, ölüler kavuşur. Bizim meselemiz çok başka. sen bi gülsen… gülmedin ki ben neşemden ağlardım.

Fazla Anlamlı Sözler Resimli

en fazla anlamlı sözler için kullanabileceğiniz resimleri sizler için ekledik.

aşk sözleri olursa olur olmadıysa olmamıştır dur-muzeyyen-gitme

Fazla Anlamlı Sözler uzun

acıdan kendimi bile unuttuğum zamanlarım olmuştu ama yine seni unutamamıştım. Tevfik hoşlanıyor benden, btümördeki en uyumsuz insan o. Anadolulu, cehalet neredeyse hiç bir iyi özelliğini geliştirmemiş. O devran hep başkalarına dönüyor. Ben kezlerce aynı taşa takılıp düşüyorum. kimse kimseyi kaybetmiyor. Giden başkasını buluyor, kalan kendini. Ben hep kalan oldum Ama sormadı kimse “bu halin ne? ’ Ben tek başımayım hep mevcut bir savaşın ortasında senin beni yalnız bıraktığını gördüm. Üstelik savaşım senin içinken.

+Aysel gitti.

-Onun için mi üzgünsün?

+Yoo. -Döner herhalde. Üzülme n ’olursun.

+Dönse de fark etmez.

-Neden?

+Artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz ki. Bir kere gitti mi gitti. Yüzüne baktığında hep bunu hatırlarsın.

İçeriği Oyla

Yorum yapın