Anasayfa » Türkiye » Adana Atatürk Stadyumu Nerede Nasıl Giderim?

Adana Atatürk Stadyumu Nerede Nasıl Giderim?

Adana Atatürk Stadyumu Nerede, Adana Atatürk Stadyumu Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Adana Atatürk Stadyumu Nerede

Adana Atatürk Stadyumu Nerede

Adana Atatürk Stadyumu nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Çarkıpare, 01790 Sarıçam/Adana olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Adana Atatürk Stadyumu Nasıl Giderim

Adana Atatürk Stadyumu Nasıl Giderim, Adana Atatürk Stadyumu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Adana Atatürk Stadyumu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Gerçek biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön170Havutlu197Aqualand210Karayusuflu113Eski Vilayet – Akkuyu Toki116Günceldoğan – Balcalı / ATÜ118Eski Vilayet – Balcalı121Yeşiloba Toki – M1 – Balcalı -ATÜ124BALCALI – M1 – ATÜ140Balcalı – Akkuyu – M1 – Toki Evleri144ATÜ – REAL151ATÜ – Balcalı – M11602000 Konutlar – ATÜ162Fevzipaşa – Sağlık Kurumular – Balcalı -Toki155Balcali – Atü

Adana Atatürk Stadyumu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeAritma – 25 dk yürümeBalcali Toki Özşahinoğlu Bulvari-66 dk yürümeÇatalan Cd. 4a9 dk yürüme

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın