Anasayfa » Genel » Ada Derya Yarar Kimdir? Evli mi, Mesleği nedir?

Ada Derya Yarar Kimdir? Evli mi, Mesleği nedir?

Ada Derya Yarar Biyografisi

2. sezon Bu Tarz Benim yarışmacısıdır.
Ada Derya Yarar, 1991 yılında Hatay ’da doğmuştur. Bekar olan Ada Derya Yarar, ailesi ile beraber istanbul, Bahçelievlerde yaşamaktadır.

Ada Derya Yarar, daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Bana Her Şey Yakışır programına katılmıştı. Ailesinin paraya ihtiyacı olduğunu söyleyen Ada Derya Yarar, yarışmayı kazanarak ailesine katkı sağlamayı düşündüğünü söyledi.

1.67 boyunda, 36 beden, 50 kilo olan ve Hostes olmak isteyen Ada Derya Yarar, daha önce de “Bana her şey yakışır” programına katılmıştır.

Ada Derya Yarar, 30 Kasım 2014 tarihinde ikinci sezon başlayan “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı. Safiye Soyman ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı ’nın konuk jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Öykü Serter‘in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Programın Güncel Sezon Eleme Gecesi ’nde ünlü modacı Erol Albayrak defilesi de yapıldı.

Amila Kuruoğlu, Bahar Olgun, Emel Özkızıltaş, Gülay Hançer, Gülcan Salel, Gülnihal Candan, Gülşah Yanaş, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Kaya, Zeynep Öztürk, Gökçe Markal, Melisa Şahin, Arife Deniz ile yarışacak.

İçeriği Oyla

Yorum yapın